Nasza oferta:Autobus z dachem duży


Autobus jest wyposażony w oryginalne siedzenia. Oklejanie na zamówienie

Galeria zdjęć i wideo

Angielski piętrowy autobus Cabrio


Na życzenie może mieć zdemontowane siedzenia z górnego pokładu. Oklejanie na zamówienie.

Galeria zdjęć i wideo

Autobus PuB


Wyposażony w stoliki i barek. Oklejanie na zamówienie.

Galeria zdjęć i wideo

Autobus z dachem mały


Dwa identyczne londyńskie autobusy wyposażone w fabryczne siedzenia. Oklejanie na zamówienie.

Galeria zdjęć i wideo

Taksówka Londyńska


Pojazd przeznaczony do miłych i efektownych przejazdów dla chcących zszokować swoich znajomych lub nieznajomych. Również, jako eksponat. Oklejanie nie jest dostępne.

Galeria zdjęć i wideo

Budka telefoniczna - Angielska


Przedmiot ten przeznaczony jest do wynajmu w celach rekwizytu filmowego lub scenografii przedstawień i imprez. Oklejanie nie jest dostępne.

Galeria zdjęć i wideo

Opcjonalne dodatki:USŁUGA INFORMACJE

1 Nagłośnienie, mikrofon, mp3/CD Opcja podstawowa zapewniająca dużą kulturę dźwięku. Idealne rozwiązanie w przejazdach z przewodnikiem lub jako element uprzyjemniający przejazd. Suma mocy dźwięku 1600 W. 8 szt. kolumn głośnikowych.
2 Nagłośnienie Estradowe/dyskotekowe. Nagłośnienie o wysokiej mocy dźwięku scenicznego 1200 W skupionego w dwóch kolumnach z możliwością rozbudowy nagłośnienie do 2000 W lub nawet do 2800 W. Wyposażymy autobus w nagłośnienie odpowiednie do okazji. Zalecane nagłośnienie do angielskiego autobusu CABRIO.
3 Dj, Barman, Kelner, Hostessy, Animator dla dzieci Zorganizujemy dla Ciebie ekipę fachowców wedle potrzeb: – Zaręczyny, Wieczór kawalerski, Impreza Urodzinowa, Reklama.
4 Cichy agregat prądotwórczy inverterowy. Jest to specjalny agregat prądotwórczy o wysokiej kulturze pracy, stosowany do zasilania czułej elektroniki. Zasilanie: 2 kW i 3kW (230V).
5 Akcesoria sceniczne. Oświetlenie imprezowe, Megafony, Wytwornice dymu lub baniek, Ogrzewacze przemysłowe.
6 Lodówka, lód, cooler, zimne napoje, naczynia. Na życzenie zapewniamy także catering, lub dostarczamy zimne napoje, lód i odpowiednie naczynia do realizacji dobrej zabawy w Londyńskim Autobusie.
7 Produkcje Audio/Video - Web i TV - Jakość HD Jeśli wynajem londyńskiego autobusu ma być upamiętniony, lub chcą Państwo nakręcić reklamówkę, w jakości TV cyfrowej (HD) wraz z obróbką graficzną to dysponujemy także sprzętem, który jest powszechnie używany w TV komercyjnej i publicznej. Wykonujemy także reklamówki FLASH do internetu.
8 BANNERY - Projekt i materiały. Jeśli nie masz czasu na szukanie odpowiedniej drukarni bannerów, nie wiesz jaki rozmiar będzie dobrze wyglądał, lub chcesz byśmy w 100% zadbali o wizerunek piętrowego autobusu z Twoją reklamą to prześlij nam materiały lub napisz wskazówki dla grafika.
9 PROJEKTOR multimedialny wraz z ekranem. Konferencja w drodze na uroczysta kolację? Prezentacja reklamy multimedialnej? Wyświetlałeś już kiedyś swój film na ulicy? Wynajmij Angielski Autobus oglądaj i bądź oglądany!
10 Malowanie Double-Deckera. Pomaluj piętrowy autobus na swój kolor! Zrób sobie reklamę o powierzchni ok. 300 CALI. Nawet stojąc Twoja reklama zarabia!
11 Dekoracja auta, materiały, projekt. Twój ślub musi być wyjątkowy. Florystyka ma udekorować Londyńska taksówkę i autobus, ale martwisz się że się nie wyrobi. Zleć to nam!
12 Modyfikacje specjalne. Konstrukcje metalowe, drewniane, Modyfikacje wnętrz, Wykonanie mebli i instalacji audio i ekranów LCD/LED.