Londyńskie Autobusy, Budki Telefoniczne i TAXI

Double-Decker w języku angielskim oznacza LONDYŃSKI AUTOBUS. U nas to nazwa pierwszej w Polsce marki, która upowszechniła idee wynajmu autobusów piętrowych, które przyjechały do nas wprost z Londynu. Na ulicach Warszawy, Polski, a także i Krajów sąsiadujących z Polską, Angielskie Autobusy miejskie w swoim charakterystycznym kolorze czerwienni przewożą Państwa na ślub, na imprezę, do szkoły, na konferencję i bankiet.

Londyński autobus to symbol stolicy Wielkiej Brytanii. W obecnej chwili, jako środek promocji dla Londynu jest także nośnikiem reklamy dla wielu znakomitych produktów i firm.

Piętrowe angielskie autobusy wynajmują u nas najwięksi dostawcy telefonii komórkowej, telewizja, sponsorzy sportowi, a także producenci odzieży, kosmetyków, fundacje i urzędy miasta na kampanie outdoor, RoadShow itp.

"Londyńczyki", czy "piętrusy" jak Warszawiacy przywykli nazywać nasze samochody brały udział w wielu akcjach charytatywnych i na rzecz takich akcji. W tym i dla WOŚP w czasie ogłoszenia wyników zbiórki.

Pracujemy naszymi angielskimi autobusami także nocą na imprezach urodzinowych, kawalerskich, na panieńskich wieczorach, a także przewozimy naszych klientów całym Traktem Królewskim nocą, kiedy po zmroku rozbłyskają oświetlenia kawiarenek i klubów. Wieczory Panieńskie jak i Kawalerskie w jadącym Piętrowym autobusie CABRIO zapewnia, że wszyscy przechodnie zwrócą na Was uwagę, a muzyka, lodówka, oświetlenie nada tej drodze miły wstęp do całonocnych szaleństw.

Na londyński autobus z muzyką, machającymi uczestnikami szalonej jazdy i reklamą każdy przechodzień musi zwrócić uwagę. Jest to nie tylko odruch bezwarunkowy, ale miła muzyka i interesujący pojazd często przykuwa uwagę przechodniów, ale też i kierowców. Więc czy chcesz wypromować produkt, firmę czy osobę zacznij od naszych autobusów czerwonych.

Galeria zdjęć

zobacz więcej
double-decker.pl

BackOffice - Warszawa
Tel. : 780 - 520 - 635

logo.png

Faks : (22) 40 - 33 - 193
biuro@double-decker.pl